Ana sayfa F Rüyada fabrika dumanı görmek

Rüyada fabrika dumanı görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika dumanı görmek

Rüyada fabrika dumanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika dumanı görmek ülkenin ordusunun kalabalıklaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  biriyle düşmanlık edeceğinize işarettir.
# Saniyen hayır ve nimetin bolluğuna ve insanların daha az korkacaklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise altı şekilde tabir edilir: a) Fahişe kadın , b) Zarar ziyan , c) Selamet , d) Sonu hayır olmayan bir işe teşebbüs , f) Yorgunluktan sonra gelecek rahat , g) Makam ve mevkinin noksanlığı…
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için iffetli bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  Allahın o bölgeye azap göndereceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 153 ( yüzelliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyaya aldanmamak, nefse yenik düşmemektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here