PAYLAŞ

Rüyada fabrika dumanı görmek kısa süreliğine de olsa birtakım kaygılardan kurtulacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu ve huzurlu olduğuna, yaşadığı bütün sıkıntı ve sorunların son bulduğuna, çok hayırlı işlere girip çok büyük paralar kazanacağına ve var olan borçlarının da ödeneceğine alamet eder.. Bazende düzenin bozulmasına her şeyin giderek daha kötü bir hal almasına, karmaşaya, kavgaya ve korkuya tabir edilir.
Rüyada fabrika dumanı görmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, manevi olarak da yıpranacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada fabrika gezmek rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına komşularla ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada fabrika işçisi görmek kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, çalışmalarının artacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına delalettir.
Rüyada fabrika kapısı görmek gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine rütbesinin artacağına nüfuzlu zengin bir hanımdan yardım görüleceğine atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına manevi olarak çok yıpranılacağına inanılır.
Rüyada fabrika müdürü olmak eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine kazançlı bir ortaklığın bozulacağına sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına işlerin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada fabrika dumanı görmek Yücel YAŞIN tarafından 07.01.2018 – 00:16 tarihinde Kastamonu / İnebolu şehrinden soruldu.