Rüyada fabrika gezmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika gezmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fabrika gezmek

# Rüyada fabrika gezmek insanlara hayrı dokunan DOĞRU sözlü kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zambağı veren kimseyle aranızda bir tartışma çıkacağına işarettir.
Rüyada fabrika gezmek ne anlama gelir?
# Saniyen çok mal kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise emin, sağlam ve metanetli olmaya delâlet eder.
Rüyada fabrika gezmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Üçbaş Nûreddîn Hamza Bin Atâullahnin tabirinde emsal ve akranlarını kahretmeye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şüpheli rızka işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 244 ( ikiyüzkırkdört )
Rüyada fabrika gezmek Temizöz ÇİÇEKLİ tarafından 15.07.2017 – 12:17 tarihinde Zonguldak / Alaplı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4563 – Yine Sahiheyn'in bir rivayetinde anlatıldığına göre, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Medine'nin dışına doğru yürüdü. Önünde Uhud görünmüştü:"Bu dağ var ya, o bizi çok seviyor, biz de onu seviyoruz" buyurdular. Medine'ye yönelince de:"Ey Allah’ım! Hz. İbrahim Mekke'yi haram kıldığı gibi, ben de Medine'yi iki dağı arasıyla haram kılıyorum. Allah’ım, Medine halkını müdd ve sa'larınla mübarek kıl" buyurdular."Buhari, Fezailu'l-Medine 6; Müslim, Hacc 462, (1365).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here