Ana sayfa F Rüyada fabrika gezmek

Rüyada fabrika gezmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika gezmek

Rüyada fabrika gezmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika gezmek mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zor işleri insanlara kolaylaştıran kimseye işarettir.
# Saniyen kişinin ahlaklı biri olmasıyla birlikte çevresinde de beğenileceğini iyi biri olmasından dolayı kendisine pek çok iş teklifi geleceğine de yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise aynı özellikteki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda çıkacağınız bir yolculukta uzun süreli kalacağınıza veya bir iş yüzünden hapse gireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 336 ( üçyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir.Sen kendini bilmezsen, ya nice okumaktır.Yunus Emre

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here