Ana sayfa F Rüyada fabrika inşaatı görmek

Rüyada fabrika inşaatı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika inşaatı görmek

Rüyada fabrika inşaatı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika inşaatı görmek rızkınızın bollaşacağına ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de karınızın bir eksikliği veya ayıbı olduğuna işarettir.
# Saniyen salih temiz ve dindar kişiye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntılarından ve hastalığından sıyrılmak demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya ferah ve sevincinin şumulüne kuvvetinin fazlalığına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir grup insandan menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 288 ( ikiyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3555 – Hz. Osman radıyallahu anh abdest aldı ve dedi ki:"Ben Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın şu benim abdestim gibi abdest aldığını, sonra da şöyle söylediğini gördüm: "Kim bu şekilde abdest alırsa geçmiş günahları affedilir, namazı ve mescide kadar yürümesi de nafile ibadet olur."Buhari, Vudü 25; Müslim, Tahâret 8, (229).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here