Rüyada fabrika kapısı görmek

Rüyada fabrika kapısı görmek

<?php echo

 #   Rüyada fabrika kapısı görmek işinizin kötüleşeceğine ve sırrınızın ortaya çıkacağına işarettir. Saniyen andolsun, yorgun düştük.Bazende rüya sahibinin farkında olmadan başını belaya sokacağına ve bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına alamet eder.
 #   Rüyada fabrika kapısı görmek borcunu ödeyecek imkâna kavuşur. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir hayır elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.
 #   Rüyada fabrika kapısı görmek o bölgede adalet, insaf ve takvanın artacağına, zulmün azalacağına ve bidat ehli insanların oradan uzaklaşacaklarına işarettir. Rabian o kimsenin dünyadayken çok istiğfar eden biri olduğuna işarettir.
 #   Ünlü Alim İbn-İ Münâvî ZeynelÂbidîn Bin Abdürraûfnin tabirinde rüya sahibinin zevki sefaya, rahata ve eğlenceye olan düşkünlüğüne işaret eder.
 #   Rüyada fabrika kapısı görmek hayırlı bir iş için kişinin evine gelecek misafire kazanılan rızkın düşmesine kardeşinin uzun bir yolculuğa çıkacağına eşi ya da çocukları ile ilgili hiçbir sağlık problemi yaşanmayacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fabrika kapısı görmek Alen ALKURT KAYIKÇI tarafından 27.11.2017 – 00:12 tarihinde Aydın / İncirliova şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hastalıktan ötürü gözleri kapanmış olan bir adam, halk şairi Seyrani'ye: Bende dünyayı görecek göz mü kaldı? diye şikayette bulununca, söz eri Seyrani: Hiç üzülme dostum demiş. Zaten dünyada da bakılacak surat kalmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here