Ana sayfa F Rüyada fabrika kapısı görmek

Rüyada fabrika kapısı görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika kapısı görmek

Rüyada fabrika kapısı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika kapısı görmek iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de elde etmeyi umduğunuz bir şey konusunda umudunuzu yitireceğinize veya akrabalarınızdan ayrılacağınıza işarettir.
# Saniyen kazancınızın helal yolla olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle aranızda husumet olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için malınızın eşiniz tarafından harcanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntıya işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 567 ( beşyüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4308 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bir kulun: "Benim, Yûnus İbnu Mettâ'dan hayırlı olduğumu" söylemesi uygun olmaz. Onun nesebi de babasınadır."Buhari, Enbiya 35, Tefsir, Nisa 26, Tefsir, En'am 4, Tefsir, Saffat 1; Müslim, Fezail 166, (2376); Ebu Davud, Sünnet 14, (4669, 4670).Bazı âlimler demiştir ki: "Rivayette geçen "Onun nesebi babasınadır" cümlesi, Ebu Hüreyre'nin kelamıdır, bir derctir. Zira bu hadisteki Yunus İbnu Mettâ babasına değil, annesine nisbettir. Biylece râvi "Onun nesebi…" sözüyle, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın Hz. Yunus'u annesine değil, babasına nisbet ettiğini beyan etmiştir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here