Ana sayfa F Rüyada fabrika sahibi görmek

Rüyada fabrika sahibi görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika sahibi görmek

Rüyada fabrika sahibi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika sahibi görmek Allahın inayetiyle güzel konuşma sanatını öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizi boşayacağınıza ve boşanma iddeti sona ermeden onu tekrar eve getireceğinize işarettir.
# Saniyen bebeğin annesinin mutlu olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evleneceğinize ve mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda iffetli ve dindar birisiyseniz mutluluğa, aksi takdirde çıkan kan miktarınca sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizi kolaylık ve rahatlıkla sonlandıracağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 71 ( yetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6781 – Tarık el Muharibi radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı koltuk altlarının beyazlığı görülecek kadar kollarını kaldırıp şöyle dediğini işittim: "Bilesiniz hiçbir anne oğlunun günahından sorumlu tutulmaz, bilesiniz hiçbir anne oğlunun günahından sorumlu tutulmaz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here