Rüyada fabrika sahibi görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika sahibi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fabrika sahibi görmek

# Rüyada fabrika sahibi görmek kolayca elde edilen mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de takvalı ve iyiliksever biriyle herhangi bir konu veya iş hakkında görüşeceğinize işarettir.
Rüyada fabrika sahibi görmek ne anlama gelir?
# Saniyen ahd ve misak ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise olumsuz bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.
Rüyada fabrika sahibi görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İbn-İ Ukberî Muhammed Bin Osmannin tabirinde  bir iş neticesinde takdire layık olacağınız halde takdir görmeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir kaza geçireceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 516 ( beşyüzonaltı )
Rüyada fabrika sahibi görmek Kevi BERK tarafından 21.06.2017 – 05:54 tarihinde Muğla / Bodrum şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalnız yaşayan bir derviş, sahranın bir köşesinde oturuyordu. Yanından adamlarıyla bir hükümdar geçti. Derviş, başını kaldırıp hükümdara iltifat etmedi. Hükümdar öfkelendi. Vezir dervişe dedi ki: Niçin saygı göstermedin? Derviş cevap verdi: Hükümdara söyle, kim kendisinden nimet umuyorsa saygıyı ondan beklesin. Şunu da bilsin ki, hükümdarlar halkın koruması içindir. Koyun, çoban için değildir. Fakat çoban, koyun içindir. Hükümdar, dervişin sözünü beğendi: Benden bir şey iste,dedi. Derviş cevap verdi: Bir daha beni rahatsız etmemenizi istiyorum. Hükümdar: O halde bana öğüt ver, deyince derviş şunu söyledi: Şimdi elinde nimet varken düşün! Zirvedesin, Allah için ne yapacaksan şimdi yap. Bu devlet de, saltanat da elden ele geçip gidecektir. Kalıcı olan ahiret için yapılandır. Yapılan ibadet bile olsa Allah rızası için yapılmamışsa dünyalık olur, dünyada kalır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here