Ana sayfa F Rüyada fabrika satın almak

Rüyada fabrika satın almak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika satın almak

Rüyada fabrika satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika satın almak işlerinizde ilerleme olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle malınıza bereket geleceğine işarettir.
# Saniyen gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine yorumlanır.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde iş veya ticarette başarısız olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanınızın hasta olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 488 ( dörtyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1874 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor:"Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim hatâen öldürülürse, diyeti yüz devedir; bunlardan otuzu bintü mehâz (iki yaşına girmiş dişi deve), otuzu bintü lebün (üç yaşına girmiş dişi deve), otuzu hıkka (dört yaşına girmiş dişi deve), on tane de ibnu lebündur (üç yaşına girmiş erkek deve)."Ebü Dâvud, Diyât 18, (4541); Tirmizi, Diyât 1, (1387); Nesâi, Kasâme 30, (8, 43).Tirmizi'nin rivâyetinde şöyle denir: "Kim taammüden (kasıtla) öldürürse, öldürülenin velilerine teslim edilir, dilerlerse öldürürler, dilerlerse diyet alırlar. Bu 30 hıkka (dört yaşına giren dişi deve): 30 cezea (beş yaşına girmiş dişi deve); 40 aded halife (hamile deve) dir. Ayrıca ne üzerine sulh yaptıysalar bu da onlarındır. Bu, diyetin şiddetini artırmaktır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here