Ana sayfa F Rüyada fabrika yangın görmek

Rüyada fabrika yangın görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika yangın görmek

Rüyada fabrika yangın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika yangın görmek verilen miktar kadar zillet ve rezillik yaşayacağınıza, ancak sonunda kötülükten kurtulacağınıza ve daha önce yaptıklarınızdan dolayı pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de baba ve baba tarafından olan akrabalara işarettir.
# Saniyen büyük bir şahsiyetten veya yabancı bir kimseden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşam düzeyinizin düşük olacağına işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda  büyük bir hata yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için içinden çıkılamaz bir belayla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 624 ( altıyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

242 – İyas İbnu Abdillah radıyallahu anh "Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm'in suyun satılmasını yasakladığını" rivayet etmiştir.Ebu Dâvud, Büyû 63, (3478); Tirmizî, Büyû 44, (1271); Nesâî, Büyû 88, (7, 307); İbnu Mâce, Rühûn 18, (2477).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here