Rüyada fabrika yangın görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika yangın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fabrika yangın görmek

# Rüyada fabrika yangın görmek tabiri de şöyle: a) Sebat ve azim , b) Nezrine sadakat , c) Lisanı hıfz etmek , d) Din-i İslama hizmet. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar için zinet, iftihar ve güzelliğe delâlet eder.
Rüyada fabrika yangın görmek ne anlama gelir?
# Saniyen düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve hacetinizin reva olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise anne karnındaki çocuğa işarettir.
Rüyada fabrika yangın görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Süleymân Hânnin tabirinde iffetli ve dindar bir kadınsanız, hayra; değilseniz, kötüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için itibar sahibi bir kişi ile iyi arkadaşlık edeceğinize yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 169 ( yüzaltmışdokuz )
Rüyada fabrika yangın görmek Zülfizar AÇIKGÖZ tarafından 11.08.2017 – 11:08 tarihinde Ordu / Ünye şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5892 – Ebu Mâlik el-Eş'ari radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ümmetimde dört şey vardır, cahiliye işlerindendir, bunları terketmeyeceklerdir:-Haseble iftihar,-Nesebi sebebiyle insanlara ta'n,-Yıldızlardan yağmur bekleme,-Ölenin ardından mâtem!"Resülullah sözlerine şöyle devam etti: "Matemci kadın, şayet tövbe etmeden ölecek olursa, Kıyamet günü üzerinde katrandan bir elbise, uyuzlu bir gömlek olduğu halde kabrinden kaldırılır."Müslim, Cenâiz 9, (934).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here