Ana sayfa F Rüyada fabrikada kaybolmak

Rüyada fabrikada kaybolmak

26
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrikada kaybolmak

Rüyada fabrikada kaybolmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrikada kaybolmak yedi veçhile tabir olunur. a) Menzile , b) Me va (yurt , mesken) , c) İlmin hazinesi , d) Müftah-ı umur , e) Çarşı , f) Kapıcı , g) Vezir.. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen çok mala ve o malı biriktirmeye işarettir. Kimi zamanda mal taksim eden kimse ile de tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise evlat, mal ya da uyumlu kadına işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda ölmüş birinin malını haram yolla elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 757 ( yediyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1007 – Seleme İbnu Nüfeyl el-Kindî radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ümmetimden bir grup, hak yolunda mücadeleye hiç ara vermeden devam edecek, Allah da, onlarla mücâdele sebebi ile bazı kavimlerin kalplerini saptıracak ve bunlardan alınanlarla onların rızkını sağlayacaktır, bu hal kıyamet gününe, Allah'ın va'dinin gelme anına kadar devam edecektir. Atın, kıyamete kadar alnında hayır bağlıdır. Rabbim bana, aranızda kalıcı değil, gidici olduğumu, ruhumu kabzedeceğini, sizin de beni, birbirinizin boynunu vuran gruplar olarak takib edeceğinizi bildirdi. Sakın birbirinizin boynunu vurmayın. Mü'minlerin fitne sırasında emniyette olacakları asıl yerleri Şam'dır."Nesâî, Hayl 1, (6, 214-215).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here