Ana sayfa F Rüyada fakir bir aile görmek

Rüyada fakir bir aile görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir bir aile görmek

Rüyada fakir bir aile görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir bir aile görmek borcunuzun ödeneceğine ve üzüntünüzün giderileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza, ancak az miktarda menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen her an mutluluğunuzun bozulabileceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aşk konusunda ümitsizlik yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde akıbetinizin küfürle sonuçlanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Kuran okuma saadetine erişeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 162 ( yüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok yemenin zararı, az yemenin yararı saymakla bitmez.Kısacası sünnet-i seniyye miktarı yemeli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here