Rüyada fakir bir ev görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir bir ev görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fakir bir ev görmek

# Rüyada fakir bir ev görmek eşinizin başına bir bela geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevgilinizden ayrılma olasılığınız da olabilir demektir.
Rüyada fakir bir ev görmek ne anlama gelir?
# Saniyen  birtakım sırlarınızın ortaya çıkacağına veya malınızın telef olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ferah ve sevince işarettir.
Rüyada fakir bir ev görmek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Ferrânin tabirinde fitneyi uyandırır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sevgi duyduğunuz büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza, ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 586 ( beşyüzseksenaltı )
Rüyada fakir bir ev görmek Dilefruz KIRAN tarafından 27.06.2017 – 17:59 tarihinde Şanlıurfa / Viranşehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hased, nefis köpeğinin sıfatıdır. Çünkü o, dünya leşinin başında durmaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here