Ana sayfa F Rüyada fakir bir ev görmek

Rüyada fakir bir ev görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir bir ev görmek

Rüyada fakir bir ev görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir bir ev görmek tabiri şöyledir: a) Din yoluna sülük , b) Ahlak güzelliği , c) İman kuvveti , d) İbadet ve taata muvaffakiyet… Bazı rüya yorumcularına göre de elinize az miktarda mal geçeceğine ve bazı tabircilere göre, erkek çocuğunuzun olacağına işarettir.
# Saniyen eşinizin sizden ayrılacağına veya öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise izzet ve hayra şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya ilim ehliyseniz yargıda bulunacağınıza, ilim ehli değilseniz bir mesele hakkında yargıca ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölü-me işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 899 ( sekizyüzdoksandokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir akıl iyidir, ama iki akıl daha iyidir. Öyleyse istişareyi hiç terk etmeyelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here