Ana sayfa F Rüyada fakir biri ile evlenmek

Rüyada fakir biri ile evlenmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir biri ile evlenmek

Rüyada fakir biri ile evlenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir biri ile evlenmek eğer sağlığınıza dikkat ederseniz bir daha ciddi bir hastalık geçilmeyeceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin size karşı hata işleyeceğine ve bu hatayı affetmeyeceğinize işarettir.
# Saniyen güzel, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise din ve dünya işlerinde zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; kız çocuğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için önünde hayırlı bir yol açılacak işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 458 ( dörtyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hâşâ zulmetmez kuluna Hûdâsı,Herkesin çektiği, kendi cezası!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here