Ana sayfa F Rüyada fakir erkek görmek

Rüyada fakir erkek görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir erkek görmek

Rüyada fakir erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir erkek görmek size ait bir malı birine emanet edeceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de üç vech ile tâbir olunur: a) Menfaat , b) Hizmetkâr , c) Ev eşyası…
# Saniyen dini inancının iyiliğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza ve ardından çabucak iyileşeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde birine gönül vereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle tanışmak için girişimde bulunacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 489 ( dörtyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3682 – Şüreyh İbnu Hâni anlatıyor: "Hz. Aişe radıyallahu anhâ'ya mest üzerine meshetmekten sormaya geldim. Bana: "Sana Ebu Talib'in oğlu Hz. Ali radıyallahu anh'yi tavsiye ederim, git ona sor. Zira o, Resulullah aleyhissalâtu vesselâm ile birlikte seyahatlerde bulunmuştur!" dedi. Bunun üzerine gidip ona sordum. Şu cevabı verdi:"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm, mesh müddetini yolcu için üç gün üç gece tuttu, mukim için de bir gün bir gece tuttu.''Müslim, Tahâret 85, (276); Nesâi, Tahâret 99, (1, 84); İbnu Mâce, Tahâret 86, (552).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here