Ana sayfa F Rüyada fakir giydirmek

Rüyada fakir giydirmek

27
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir giydirmek

Rüyada fakir giydirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir giydirmek rızkınızın bollaşacağına, dini inancınız konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalancı bir kişinin size hile yapacağına işarettir.
# Saniyen izzete, ulvi mertebeye ve insanlar arasında meşhur olmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir musibetle karşılaşacağınıza ve üzüleceğinize yorumlanır.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için ve merhameti olmayan, tuttuğunu koparan düşman ile tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal ve büyüklük kazanacağınız bir işe yorumlanır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 47 ( kırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayat, rövanşı olmayan tek devrelik bir müsabakadır. Bu müsabakayı kazananlar cennete kaybedenler ise cehenneme girecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here