Ana sayfa F Rüyada fakir misafir görmek

Rüyada fakir misafir görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir misafir görmek

Rüyada fakir misafir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakir misafir görmek hiç beklemediğiniz biri tarafından davet edileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aksi bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen şu veçhe ile tabir olunur: a) Cami , b) Zikir meclisi , c) Çarşı , d) Hac ibadeti , e) Allah yolunda cihad , f) İlim ve salih amel. Bazı rüya tabirlerinde ise duvar sahibinin malını kaybedeceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde din yoluna gireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi biriyle aranızda bir sorun yaşanacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 327 ( üçyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1784 – İbnu Abbâs radıyallahu anhümâ Hazretleri anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm teşehhüdden sonra şunu okurdu: "Allahümme inni eüzu bike min azâbi cehennem ve eüzu bike min azâbi'I-kabri ve eüzu bike min fitneti'd-Deccâl ve eüzu bike min fitneti'I-mahyâ ve'I-memât. (AIIah’ım, ben cehennem azabından sana sığınırım. Kabir azabından da sana sığınırım. Deccal fitnesinden de sana sığınırım, hayat ve ölüm fitnesinden de sana sığınırım)".Ebu Dâvud, Salât 184, (984).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here