Rüyada fakir misafir görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada fakir misafir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fakir misafir görmek

# Rüyada fakir misafir görmek nice emeklerden sonra elde edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de şunlara da delalet eder: a) Ganimet , b) Zevce , c) Evlat , d) Emlak , e) Ziraat , f) Meyveli ağaç , g) Şeref , h) Güzel mal ve iffet sahibi kadın.
Rüyada fakir misafir görmek ne anlama gelir?
# Saniyen alım-satım işlerine, rızka ve şanın yüceliğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye işarettir.
Rüyada fakir misafir görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Saffâr İbrâhim Bin İsmâilnin tabirinde büyük bir günaha işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hacca işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 561 ( beşyüzaltmışbir )
Rüyada fakir misafir görmek Muhiddin BAŞTÜRK AYHAN tarafından 20.02.2017 – 13:04 tarihinde Hatay / Kırıkhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1795 – Hz. Âişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm yatağına girdiği zaman, ellerine üfleyip Muavvizeteyn'i ve Kul hüvallahu ahad'i okur ellerini yüzüne ve vücuduna sürer ve bunu üç kere tekrar ederdi. Hastalandığı zaman aynı şeyi kendisine yapmamı emrederdi."Buhari Fedâilu'l-Kur'ân 14, Tıbb, 39, Daavat 12; Müslim, Selâm 50, (2192); Muvattâ, Ayn 15, (2, 942); Tirmizi, Daavât 21, (3399); Ebu Dâvud, Tıbb 19, (3902).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here