Ana sayfa F Rüyada fakire kağıt para vermek

Rüyada fakire kağıt para vermek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada fakire kağıt para vermek

Rüyada fakire kağıt para vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakire kağıt para vermek yediğiniz et miktarınca kendi malınızdan yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hükümet tarafından malınıza veya bulduğunuz bir defineye el konulacağına veya alimseniz, öğrendiğiniz tüm ilimleri unutacağınıza işarettir.
# Saniyen gurur, mutluluk ve saadete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ebeveyninizle bir araya geleceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya evladınızın mirasını yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan dünyevi makam elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 243 ( ikiyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennetle müjdelenen on sahabiden biri olan Zübeyr b. Avvam r.a. şöyle der:“Kötü amellerinizi gizlediğiniz gibi salih amellerinizi de gizleyin.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here