Rüyada fakirlere ekmek vermek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada fakirlere ekmek vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fakirlere ekmek vermek

# Rüyada fakirlere ekmek vermek cinayete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de u hayvanın zuhuru kıyamet haberlerindendir.
Rüyada fakirlere ekmek vermek ne anlama gelir?
# Saniyen büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kurnaz biri tarafından aldatılacağınıza delâlettir.
Rüyada fakirlere ekmek vermek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Hamîd-İ Bingâlinin tabirinde hizmetçi yardımcı dost ve kendisi için gayret gösteren kimse delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöyle de tabir olunur: a) Kapı eşiği , b) Merdiven ayağı , c) Sütun , d) abide…
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 143 ( yüzkırküç )
Rüyada fakirlere ekmek vermek Kivilcim SARAL tarafından 26.10.2017 – 00:08 tarihinde Bartın / Kurucaşile şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğruyu bildiği halde gerekeni yapmamak korkaklıktır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here