Rüyada fakirlere ekmek vermek

  Rüyada fakirlere ekmek vermek

  <?php echo

   #   Rüyada fakirlere ekmek vermek evinize veya dükkanınıza hırsız gireceğine ve bazı eşyalarınızı çalacağına işarettir. Saniyen çok hızlı geçecek zamanların, yorgunlukların ifadesi olduğu gibi, aynı zamanda hedeflenen başarının da yakın olduğunu müjdeler.Bazende iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşlarının ve tanıdıklarının çok güvenilir insanlar olduğuna ve rüya sahibinin başı ne zaman sıkışırsa yardımına koşacaklarına delalet edilir.
   #   Rüyada fakirlere ekmek vermek üzüntü ve kederden halâs olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de uzak yerlere seyahate çıkmaya işaret eder.
   #   Rüyada fakirlere ekmek vermek suç ve haram islediğinize yorumlanır. Rabian takva ve dine işarettir.
   #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ehî Çelebinin tabirinde gönül alacak hareketlerde bulunacak olan rüya sahibinin kalbini kırdığı birinden özür dilemek için adım atacağına, sevdiği birine hediye alacağına ve jest yapacağına alamettir.
   #   Rüyada fakirlere ekmek vermek huzurlu bir insan olacağına aynı zamanda yakın görülen kimselerden de bu sorunla alakalı yardım isteneceği şeklinde şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine hayatında önemli ve köklü değişiklikler yapacağı delalet eder.
  Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


  Rüyada fakirlere ekmek vermek Berlin BİLGEÇ tarafından 30.01.2017 – 16:45 tarihinde Konya / Altınekin şehrinden soruldu.


  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


  Hikmetli Sözler

  Mutasavvıfların büyüklerinden İmam Kuşeyri (k.s), Cafer-i Sadık (r.a) Hazretlerinin müsamaha ve cömertlikte eşsiz olduğunu şöyle anlatır:“Hacılardan biri Medine-i Münevvere'de kaldığı evde uyuyordu. Uyanınca yanında bulunan para kesesinin çalındığını zannetti. Dışarıya fırladı, kapının önünde Cafer-i Sadık’ı gördü ve hemen yakasına yapışıp:Para kesemi sen mi aldın, diye çıkıştı. Cafer-i Sadık:Kesenin içinde ne vardı, diye sordu. Adam;1000 dinar vardı dedi.Cafer-i Sadık (r.a) adamı evine götürdü ve 1000 dinar sayıp verdi. Daha sonra adam kaldığı yere döndü. Bir de baktı ki altın kesesi orada duruyor. Hemen Cafer-i Sadık’ın yanına giderek özür diledi, parayı iade etmek istedi. Cafer-i Sadık ise altınları geri almadı ve:Elimden çıkanı, verdiğim bir şeyi geri almam, dedi. Adam, etrafındakilere;Bu kimdir diye sordu, onlar da,Hz. Peygamber’in torunu Cafer-i Sadık, dediler.”

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here