Ana sayfa F Rüyada fakirlere ekmek vermek

Rüyada fakirlere ekmek vermek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada fakirlere ekmek vermek

Rüyada fakirlere ekmek vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fakirlere ekmek vermek bir belaya uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fesat ve harama yöneleceğinize işarettir.
# Saniyen çok namaz kılıp ibadet etmekle ve bu rüyayı gözen zatın kanaatkârlığına da işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise baba tarafından akrabalara işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda Allahın inayetiyle temiz, bereketli ve güzel bir çocuk sahibi olacağınıza ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karı-kocanın her ikisinin de öleceğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 777 ( yediyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’ım suskunluğumu tefekkür eyle. Baktığımda ibret alayım. Dilimi zikir eyle, hep seni anayım.Talha bin Musarrif

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here