Rüyada fal kapatmak görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fal kapatmak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fal kapatmak görmek

# Rüyada fal kapatmak görmek büyük huzur ve mutluluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de çok para kazanacak demektir.
Rüyada fal kapatmak görmek ne anlama gelir?
# Saniyen şifa bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı kere de hayır ile tâbir edilir.
Rüyada fal kapatmak görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Hasen Bin Ali Berbehârînin tabirinde dünya malı elde etmek isterken haram mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bebek gibi davranan birini veya naif ya da masum birini (muhtemelen siz) temsil edebilir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 658 ( altıyüzellisekiz )
Rüyada fal kapatmak görmek Vicdani ERŞEN tarafından 19.11.2017 – 07:56 tarihinde Çankırı / Orta şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her işte hikmet vardır.Abes fiil işlemez Allah.Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here