Rüyada fal kapatmak görmek

Rüyada fal kapatmak görmek

<?php echo

 #   Rüyada fal kapatmak görmek büyüklük ve övgüye işarettir. Saniyen hiç hayırlı değildir ve kişinin yaptığı bir hata yüzünden ailesini kötü duruma düşüreceğini, asi davranışları ile annesini, babasını üzeceğini, kendisine verilen öğütleri dinlemediği gibi hala burnunun dikine giderek başını sık sık belaya sokacağını işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çekemeyen insanlar olmasına rağmen, ortaya koyacağı çalışmalar ve yapacağı güzel işler sayesinde çok para kazanacağı, herkesin imrenerek bakacağı ve çok büyük başarı sağlayarak çok üst mevkilerde yer alacağı bir hale gelmesine delalet edilir.
 #   Rüyada fal kapatmak görmek kendi emeği ile para kazanmak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de zenginliğe işarettir.
 #   Rüyada fal kapatmak görmek ne yapacağını bilememenin işareti delâlettir. Rabian dost ve ahbaplarının işlerinin bozukluğuna delâlet eder.
 #   Ünlü Alim Feridüddîn-İ Attârnin tabirinde kişi, başkasının emrinde çalışmaktan muzdarip olduğu için hep hayalini kurduğu kendi işinin başına geçmek için büyük bir fırsat elde edecek ve bundan da kendini tatmin edecek oranda gelir elde edecektir diye yorumlanır.
 #   Rüyada fal kapatmak görmek tüm istek ve arzularına kavuşmasına sosyal hayatında karşılaşıp tanıştığı hayırlı bir kişiyle gönül ilişkisi yaşamasına ve mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmek için evlenmesine hiç ummadığınız bir yerden elinize geçecek paraya dedikodularda ismi geçmek şeklinde de delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fal kapatmak görmek Horiye GÜRDAL tarafından 01.08.2017 – 00:55 tarihinde Almanya / Münih şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3620 – Hz. Mu'âz radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm, abdest alınca elbisesinin bir kenarıyla yüzünü siliyordu.''Tirmizi, Tahâret 40, (54).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here