Ana sayfa F Rüyada fal kapatmak görmek

Rüyada fal kapatmak görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada fal kapatmak görmek

Rüyada fal kapatmak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fal kapatmak görmek kendinize çeyizlik eşya alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman üzerine galip gelmeye işarettir.
# Saniyen zorlu ve mücadele dolu günler geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kurnaz biri tarafından aldatılacağınıza delâlettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için onbir türlü tâbir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulüvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet , h) Riyaset , ı) İslamda kuvvet i) Dünya ve ahirette hayır , j) Refah ve rahat
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 557 ( beşyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aklı kıt insanlar fani ömürlerini dünyada mal biriktirmekle geçirirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here