Rüyada falakaya yatırmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada falakaya yatırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada falakaya yatırmak

# Rüyada falakaya yatırmak gizlide ve açıkta nifak edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahip olduğunuz bazı şeyleri başkasına bağışlayacağınıza işarettir.
Rüyada falakaya yatırmak ne anlama gelir?
# Saniyen ihsan sahibi bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise nimetinizin bollaşacağına işarettir.
Rüyada falakaya yatırmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Ahmed Bin Muhammed Ed-Dîneverî Ebû Bekr Bin EbüL-Fethnin tabirinde hacetinizin çabucak reva olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya tâbir olunur.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 857 ( sekizyüzelliyedi )
Rüyada falakaya yatırmak Asliye GÖKSEL tarafından 27.02.2017 – 17:59 tarihinde Afyonkarahisar / Dazkırı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Namazda ruhun, kalbin, aklın büyük bir rahatı vardır. Hem vücuda da o kadar ağır bir iş değildir. Hem namaz kılanın, diğer mübah dünyevi amelleri, güzel bir niyet ile ibadet hükmünü alır.Bu surette bütün sermaye-i ömrünü, âhirete mâl edebilir. Fâni ömrünü, bir cihette ibka eder… Kısacası namaz mü'minin istirahatidir.Said-i Nursi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here