Ana sayfa F Rüyada falakaya yatırmak

Rüyada falakaya yatırmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada falakaya yatırmak

Rüyada falakaya yatırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falakaya yatırmak menenjit hastalığına yakalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birine kötü söz söyleyeceğinize veya bazı tabircilere göre zina ya da başka bir günahla itham edileceğinize tâbir olunur.
# Saniyen  asi ve müşrik bir kadın olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sizi seven bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için zarar edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  akrabalarınızın gücünün azalacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 118 ( yüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müslüman, elinden ve dilinden insanların zarar görmediği kimsedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here