Ana sayfa F Rüyada falcı aramak

Rüyada falcı aramak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada falcı aramak

Rüyada falcı aramak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falcı aramak hastaysanız şifa bulacağınıza tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de çok üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
# Saniyen bu parayı hayır yolda harcayacağınıza veya malınızın zayi olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların sizin emeğinizden faydalanacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için insana aniden hücum eden hilekar bir kimse ile tâbir olunur. Kimi zamanda üzüntü, şiddet ve cezaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir sorunla karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 160 ( yüzaltmış )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

2157 – İbnu Ömer radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki mahzuru benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı."Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here