Rüyada falcıya inanmamak

Rüyada falcıya inanmamak

<?php echo

 #   Rüyada falcıya inanmamak izzet ve makamınızın azalacağına işarettir. Saniyen kişinin muratlarına kavuşamayacağını, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağını, yolculuklarının iptal olacağını ve işinde bazı sorunlar yaşanacağını işaret eder.Bazende salih amele, hidayete ermeye ve selamete de yorumlanır.
 #   Rüyada falcıya inanmamak üzüleceğinize, yemediğinizi görmek ise üzülmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tehlikeli bir olayla karşılaşacağına yorulur.
 #   Rüyada falcıya inanmamak yüksek mevkilere delâlet eder. Rabian yaşlılık döneminizin güvence altında olacağına işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Şemseddîn Ukaylî Ahmed Bin Muhammednin tabirinde iş konularında riske girileceğini ve güven duyulmayan insanlarla ortaklık kurarak tedirginlik yaşanacağını ifade eder.
 #   Rüyada falcıya inanmamak herkes tarafından imrenilerek bakılan bir iş sahibi olmak olarak da büyük bir makama kavuşacağınızın bu sayede isminden sıkça söz ettireceğine giderlerin artacağını delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada falcıya inanmamak Kudsiye SELİM tarafından 18.09.2017 – 01:16 tarihinde Nevşehir / Derinkuyu şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1723 – İbnu Ömer radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kime dua kapısı açılmış ise ona rahmet kapıları açılmış demektir. Allah'a taleb edilen dünyevî şeylerden Allah'ın en çok sevdiği afiyettir. Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit musibet için faydalıdır. Kazayı sadece dua geri çevirir. Öyle ise sizlere dua etmek gerekir."Tirmizî, Daavât 112, (3542).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here