Rüyada falcıya inanmamak

26
0
PAYLAŞ

Rüyada falcıya inanmamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada falcıya inanmamak

# Rüyada falcıya inanmamak mal sahibi olacağınıza, ancak kazancınızı kanatlı hayvanlardan elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de önder ve saygın bir kimseden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Rüyada falcıya inanmamak ne anlama gelir?
# Saniyen onun ölümüdür. Bazı rüya tabirlerinde ise din selâmetine ve hayra delâlet eder.
Rüyada falcıya inanmamak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İbn-İ Münâvî ZeynelÂbidîn Bin Abdürraûfnin tabirinde ihtiyaçların gitmesine, hoş tabiatlı ve az meşakkatli bir zevceye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için farkında olmadan bir kişiyi sevindireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 345 ( üçyüzkırkbeş )
Rüyada falcıya inanmamak Mafuzer BALTA tarafından 29.06.2017 – 04:38 tarihinde Yozgat / Saraykent şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

232 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh dedi ki: Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm, kuru hurma vererek, tahmin yoluyla ariyyelerin satın alınmasına, beş vask veya beş vasktan az miktar için izin verdi." Ravilerden biri, "beş vask" mı dedi, yoksa "beş vasktan az" mı dedi diye şüphe etmiştir.Buhârî, Büyû, 83 (Şürb 17); Müslim, Büyû 71, (1541); Ebu Dâvud, Büyû 21, (3364); Nesâî, Büyû 35, (7, 268); Tirmizî, Büyû 63, (1301); Muvatta, Büyû 14, (2, 620).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here