Ana sayfa F Rüyada falcıya inanmamak

Rüyada falcıya inanmamak

19
0
PAYLAŞ

Rüyada falcıya inanmamak

Rüyada falcıya inanmamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falcıya inanmamak ilim, fazilet, rütbe ve makama ve fazlaca yüceliğe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır.
# Saniyen kurnaz bir çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sonbaharda görmüşseniz, üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda zenginliğe, uzun ömre ve ihtiyaçtan berî olmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için din bakımından hayra işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 136 ( yüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Suyun fazlası bitkiyi öldürdüğü gibi, yiyeceğin fazlası da duyguları öldürür.Hz. İsa a.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here