Ana sayfa F Rüyada falda cin görmek

Rüyada falda cin görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada falda cin görmek

Rüyada falda cin görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falda cin görmek iş hayatında meydana gelecek bazı değişiklikler kazançlı çıkmanıza neden olacak anlamına şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de yukarıdaki rüyanın aksine tabir edilir.
# Saniyen şöyle de tabir olunur: a) İlim , b) Şiddet , c) Sıkıntı , d) Hile etmek , e) Sırları açığa vurmak… Bazı rüya tabirlerinde ise mal bulacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; bir habere veya yolculuğa delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için devlet reisine yakınlaşmaya ve ondan gelecek yüksek bir rütbeye alâmettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 824 ( sekizyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ashabdan Ebu Ferve yolda giderken Allah’ı zikrederdi. Bir gün yolda gidiyordu. Bir mil yürüdü, Allah’ı anmayı unutmuştu. Döndü, yürüdüğü o bir millik yolu Allah’ı zikrederek tekrar yürüdü ve sonunda da: “Allah’ım, Ebû Ferve’yi unutma, çünkü Ebû Ferve seni unutmuyor” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here