Ana sayfa F Rüyada falda gelin görmek

Rüyada falda gelin görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada falda gelin görmek

Rüyada falda gelin görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falda gelin görmek zengin ve saliha bir bayanla evleneceğinize, böyle bir kadını tanımıyorsanız, bu özellikteki bir bayanla arkadaş olacağınıza ve ondan hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde de tabir edilmiştir: a) Mal , b) Rızık , c) Şeref , d) İlim , e) Evlat , f) Ticaret , g) Salih amel , h) Hastalıktan kurtuluş…
# Saniyen büyük ve kazançlı bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise köy halkıyla ortak bir iş yapacağınıza ve bu işten kazanç elde edeceğinize, ancak cimrilik edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için yapacağınız bir işte başarısız olacağınıza ancak zarar etmeyeceğinize delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için istemediğiniz halde bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 255 ( ikiyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sırf Allah rızası için yapılmayan hiçbir amel makbul değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here