Rüyada falda kuş görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada falda kuş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada falda kuş görmek

# Rüyada falda kuş görmek hayata, çoluk-çocuğa, memuriyet ve yardıma delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de evlenmek isteyenler için hayırlı kısmete delalet eder.
Rüyada falda kuş görmek ne anlama gelir?
# Saniyen kavga edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir.
Rüyada falda kuş görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür İshak Sindînin tabirinde üzüntü ve endişeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir hakarete maruz kalacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 568 ( beşyüzaltmışsekiz )
Rüyada falda kuş görmek Nebahattin ÖVÜL tarafından 18.06.2017 – 08:16 tarihinde Konya / Kadınhanı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her şey insanı sevmekle başlıyor.Yaratılanı Yaratandan ötürü sevmedikçe, maalesef insanlık yol alamıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here