Ana sayfa F Rüyada falda kuş görmek

Rüyada falda kuş görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada falda kuş görmek

Rüyada falda kuş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falda kuş görmek sevince ve sürura şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de yanan miktar kadar sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen birden fazla eşiniz varsa içlerinden birinin öleceğine veya boşanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuk sahibi olmayı arzuluyorsanız, bu arzunuzu elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için yanan miktar kadar sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört şekilde tabir edilir: a) Hayır , b) Haber , c) Menfaat , d) Sabır.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 225 ( ikiyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

-Güzel ahlâk nedir? Sualine, Ebû Muhammed Razi:-Güzel ahlâk, kulun Allah’a karşı yaptığı hizmet ve ibadetleri az bulması, Allah’tan gelen nimetleri de büyük görmesidir, cevabını vermiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here