Rüyada falda mezar görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada falda mezar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada falda mezar görmek

# Rüyada falda mezar görmek gıybet ve dedi-koduya alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü, keder, gam ve hastalık çeken bir kimseye de işarettir.
Rüyada falda mezar görmek ne anlama gelir?
# Saniyen zenginliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir arzunuzun gerçekleşeceğine işarettir.
Rüyada falda mezar görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbrâhim Bin Cemâanin tabirinde davul gibi tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için haram mala ve namaz konusunda tembelliğe işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 120 ( yüzyirmi )
Rüyada falda mezar görmek Nesai KARAN tarafından 12.05.2017 – 04:23 tarihinde Yozgat / Çandır şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’ım suskunluğumu tefekkür eyle. Baktığımda ibret alayım. Dilimi zikir eyle, hep seni anayım.Talha bin Musarrif

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here