Ana sayfa F Rüyada falda mezar görmek

Rüyada falda mezar görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada falda mezar görmek

Rüyada falda mezar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falda mezar görmek birinin başına gelecek kazadan dolayı muhtemelen sizin de zarar görebileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar için koca, erkekler için fakirlik ve sıkıntı demektir.
# Saniyen bir toplantıya davet edileceğinize veya size bir misafir geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zahmetli günlerin habercisidir işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde  bölge halkına isabet edecek hastalık, sıkıntı ve zorluklara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 416 ( dörtyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ehl-i sünnet ve’l-cemaat çizgisinden ayrılmak cennete götüren yolu terk edip, cehenneme yönelmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here