Rüyada falezden düşmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada falezden düşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada falezden düşmek

# Rüyada falezden düşmek bir sermaye elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aldığınız sürme miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
Rüyada falezden düşmek ne anlama gelir?
# Saniyen ağaç sahibinin güvencesi altında olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kişinin sağlık durumunun iyi olduğuna ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır.
Rüyada falezden düşmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Yûsuf Bin YaKûb El-Ezdînin tabirinde rüya sahibinin hastalığına ve fakirliğine alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntısız, güzel ve geniş bir rızka delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 880 ( sekizyüzseksen )
Rüyada falezden düşmek Cündi HACIOĞLU tarafından 02.11.2017 – 03:17 tarihinde Bartın / Ulus şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yemekte, içmekte ölçüye uymayan kendinin düşmanıdır.Hz. Ali (r.a.)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here