Ana sayfa F Rüyada falezden düşmek

Rüyada falezden düşmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada falezden düşmek

Rüyada falezden düşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada falezden düşmek bazı konularda akıllıca davranmayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de verdiğiniz veya gönderdiğiniz hediyenin değeri kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen zalim bir topluluk arasında başınızın belaya gireceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise itibarınızın sarsılacağına veya umutlarınızın suya düşeceğine şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için başkalarının üzüntülerine sevineceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 41 ( kırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’nın ibadetimize ihtiyacı olmadığını, ibadet ve taatin yalnızca bizim nefsimizin ıslahına yarayacağını, ebedi saadeti kazanmamıza vesile olacağını bilmemiz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here