Rüyada falezden düşmek

Rüyada falezden düşmek

<?php echo

 #   Rüyada falezden düşmek kadınlardan yana üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Saniyen kişinin duyguları ile hareket eden ve her zaman başkalarının da iyiliğini düşünen, sosyal yardımlaşma konularında öncü olan biri olduğuna, liderlik pozisyonunda olacağı bir işte görev alacağına alamettir.Bazende kişinin çalışma hayatına yönelik uzunca bir yolculuğa çıkacağına ve yolun sonunda kendisi için hayırlı sonuçlar elde edeceğine yorumlanır.
 #   Rüyada falezden düşmek önemli bir olay karşısında çaresiz kalacak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de tekbir ve tehlile delâlet eder.
 #   Rüyada falezden düşmek zorluklarla karşılaşacaksınız demektir. Rabian şöhret ile de tâbir olunur.
 #   Ünlü Düşünür Seyyid Yahyâ Eş-Şirvânînin tabirinde rüyayı gören kişinin, işlerinde meydana gelen sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, bu sayede uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına ve başarılar
 #   Rüyada falezden düşmek genç yaşında para biriktirip daha iyi hayat koşullarına erişeceğini de hem olumlu hem olumsuz olarak hem size hem de sevdiklerinize huzur getirecektir başkalarının hayatına özenildiğini delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada falezden düşmek Anşa DERHEM tarafından 21.04.2017 – 17:25 tarihinde Trabzon / Dernekpazarı şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1861 – el-Eğarru'l-Müzeni radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Şurası muhakkak ki, bazan kalbime gaflet çöker. Ancak ben Allah'a günde yüz sefer istiğfar eder affımı dilerim."Müslim, Zikr 41, (2702); Ebü Dâvud, Salât 361, (1515).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here