Ana sayfa F Rüyada fantezi bilezik görmek

Rüyada fantezi bilezik görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada fantezi bilezik görmek

Rüyada fantezi bilezik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fantezi bilezik görmek erdem ve diyanet sahibi biri olduğunuza ve ahiret sevabı elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört türlü tâbir edilir: a) Çiftçi , c) Küçük ve zayıf bir melik , b) Bekçi , c) Garip ve fakir adam.
# Saniyen  birini aldatmak için yalan yere taahhütte bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bekçilik veya korumacılık yapacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda muhtemelen durumunuzun tümüyle değişeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim ve Allahı zikre ilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 304 ( üçyüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1886 – Abdullah İbnu Amr İbni'l-As radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm "Dişlerin diyeti beşer dinardır." buyurdu.Ebü Dâvud, Diyât 20, (4563); Nesâi, Kasâme 41, (8,55).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here