Ana sayfa F Rüyada fantezi yapmak

Rüyada fantezi yapmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada fantezi yapmak

Rüyada fantezi yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fantezi yapmak din ve DOĞRU yol demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz semtte yaşayan saygın bir kimsenin öleceğine işarettir.
# Saniyen biriyle tanışmak için girişimde bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun kaybolacağına veya vefat edeceğine işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; gördüğünüz tüy miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için temizlik ihtiyacı duyacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 815 ( sekizyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ömrünü boş yere zevk-ü sefa ile, para pul budalası olarak mahv etme, son pişmanlık kimseye fayda vermemiştir.Mehmed Zahid Kotku hz.leri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here