Ana sayfa F Rüyada fanus içinde balık görmek

Rüyada fanus içinde balık görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada fanus içinde balık görmek

Rüyada fanus içinde balık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fanus içinde balık görmek dar bir yerde mahsur kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sorunların üstesinden gelineceğine delalettir.
# Saniyen bir hileye kurban gideceğinize, ama sonunda üstesinden geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o kadının malından elinize bir kazanç geçeceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için tahtın değeri kadar büyüklük elde edeceğinize ve düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uyguladığınız adalet kadar saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 363 ( üçyüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

253 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm erkek deveye (parayla) çekmeyi yasakladı."Müslim, Müsâkat 35, (1565); Nesâî, Büyû 94, (7, 310).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here