Ana sayfa F Rüyada fanus temizlemek

Rüyada fanus temizlemek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fanus temizlemek

Rüyada fanus temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fanus temizlemek göz ve gönül nuruna ve kalb safasma delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ailece büyük bir tehlike içerisinde olacağınıza yorumlanır.
# Saniyen hapisteyseniz özgür olacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve hacca gideceğinize ve aynı rüyayı bir kafir görürse Müslüman olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza ve bir kadın yüzünden malınızın telef olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya insanların sizin malınıza göz dikeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yapacağınız işle adınızın iyilikle anılacağına ve bu işin, dininizin yararına olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 687 ( altıyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zeynel Âbidin Hazretleri abdest alırken sapsarı kesilirdi. Sebebini sorduklarında şu cevabı verdi. Kimin huzurunda durduğumu düşünürseniz, sebebini anlarsınız…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here