Ana sayfa F Rüyada fare atlaması

Rüyada fare atlaması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada fare atlaması

Rüyada fare atlaması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare atlaması çıkan diş üst taraftaysa bir oğlunuz olacağına, alt taraftaysa bir kızınızın olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen  bölge halkına isabet edecek hastalık, sıkıntı ve zorluklara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) İlim ve marifet , b) Amel , c) Güzel ve sağlam itikat , d) Nebiyy-i Zîşan Efendimizin sünnetine ittiba…
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; dini inancınızın sağlamlığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarara uğrayacağınıza ve çirkin sözler işiteceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 883 ( sekizyüzseksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sağ elinde Allah’ın kitabını, sol elinde Resulullah (s.a.v)’in sünnetini tutan kimseler doğru yolda yürür. Şüphe çukuruna ve bid’at karanlığına düşmemek için bu iki meşalenin ışığında yürümek gerekir.Feridüddin Attar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here