Rüyada fare atlaması

Rüyada fare atlaması

<?php echo

 #   Rüyada fare atlaması erkekler için işlerin daha iyi olacağına, genç kızlar için aşka, genç kadınlar için hamileliğe ve yaşlı kadınlar için maddi yardım alacaklarına işarettir. Saniyen güce kavuşacağına ve yükseleceğine yorumlanır.Bazende rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında kötü, daha sonra pişmanlık yaratacak ve Allah katında günah sayılan davranışlardan, sözlerden ve işlerden kendini sakınıp kollaması ve hem ailesine hem onuruna leke getirmemesi gerektiğine delalet eder.
 #   Rüyada fare atlaması iki yüzlü insanlarla arkadaşlık edeceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yükümlülüklerin artacağına ve kişinin bugüne kadar yaşadığı rahat hayatı terk ederek daha mücadeleci bir yaşama başlayacağı anlamına gelir.
 #   Rüyada fare atlaması bazı kere de minare, müezzine, Kurân-ı Kerim okuyana delâlet eder. Rabian yeni arkadaşlıklar kazanacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Düşünür SunÎ-Zâde Seyyid Mehmed Emîn Efendinin tabirinde ne zamandır ümit bağlanan, hayaller kurulan bir meseleyle ilgili gözaydını alacak olmaya yorumlanır ve elde edilecek mutluluğun uzun, başarının da kalıcı olacağının ifadesidir.
 #   Rüyada fare atlaması rüya sahibinin kararsızlığı nedeniyle sürekli daldan dala konacağına ve bu yüzden işlerine gereken konsantrasyonu sağlayamayacağını yapılan çalışmalarda gösterilecek cömertliğin daha büyük kazanımlar olarak kişiye geri döneceğine engelin ve aksiliğin çıkacağına büyük sermayeler ile girdiği işlerin istediği gibi yürümeyeceği ve güvendiği kişilerden yana hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fare atlaması Zeleyha ERKİ tarafından 22.11.2017 – 01:47 tarihinde Gümüşhane / Şiran şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kabristanlar, hep ölümün bizden uzak durmasını istermişçesine yerleşim yerlerinin dışına kurulmuşlardır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here