Ana sayfa F Rüyada fare ayak izi görmek

Rüyada fare ayak izi görmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada fare ayak izi görmek

Rüyada fare ayak izi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare ayak izi görmek fakirlik ve kanaat ile tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlık ve bolluğa işarettir.
# Saniyen herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise vuran kişiden menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde ağırbaşlı, yumuşak kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geliri çok olan bir işle meşgul olacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 654 ( altıyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İki türlü insan daima açtır.Biri ilmi arayan, diğeri de parayı…Yusuf İslam

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here