Rüyada fare ayak izi görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada fare ayak izi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fare ayak izi görmek

# Rüyada fare ayak izi görmek çok mal kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de havailiğe delâlet eder.
Rüyada fare ayak izi görmek ne anlama gelir?
# Saniyen ticaret ehli için de kazanca delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise eşcinselliğe işarettir.
Rüyada fare ayak izi görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür SeÂlebî Abdülmelik Bin Muhammednin tabirinde yaptığınız bütün günahlardan dolayı pişman olacağınıza, Allahın hoşnutluğunu kazanacak davranışlarda bulunacağınıza, dünyaya sırtınızı döneceğinize ve kendinizi ahirete adayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlara hayır, nimet ve menfaat ulaşacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 354 ( üçyüzellidört )
Rüyada fare ayak izi görmek Baysar SOYDAN tarafından 19.01.2017 – 21:29 tarihinde Şanlıurfa / Suruç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En çirkin söz yalan, en kötü huy ise yalancılıktır. Kişi yalan söylemeye devam etmekle Allah (c.c) katında “yalancı” olarak yazılacağı bildirilir. Ayrıca yalan söyleye söyleye kişinin kalbinde siyah bir leke oluşacağı ve bu lekenin zamanla tüm kalbini kaplayıp Allah (c.c) katında yalancılardan sayılıncaya kadar devam edeceği zikredilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here