Ana sayfa F Rüyada fare dolu ev görmek

Rüyada fare dolu ev görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada fare dolu ev görmek

Rüyada fare dolu ev görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare dolu ev görmek iflas edeceğinize ve fakirleşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinin sizinle husumet edeceğine işarettir.
# Saniyen her açıdan şansın mutluluğun ve sağlıklı günlerin habercisi olan rüya bahtın açılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyaya düşkün olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda evleneceğiniz kadından ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün uzayacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 333 ( üçyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kız evlâtlar, ana-babası için hayır ve hasenattırlar. Oğlanlar ise, nimettirler. Hasenat sahibi olanlar sevap kazanır. Nimetlerden ise hesaba çekilir, sual sorulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here