Ana sayfa F Rüyada fare kuyruğu kesmek

Rüyada fare kuyruğu kesmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada fare kuyruğu kesmek

Rüyada fare kuyruğu kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare kuyruğu kesmek çok çalışma neticesinde servet sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  aşk veya dost hayatınızda soğuma olacağına işarettir.
# Saniyen bidat sahibi olduğunuza ve DOĞRU yoldan uzaklaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızın humusunu veya zekatını vermeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için size yalan yere iftira edileceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) O kimsenin yüzüne Cenab-ı Hak hayır kapılarını açar , b) İyilik etmeye muvaffak kılar , c) Rahmet ve mağfirete mazhar buyurur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 285 ( ikiyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak’tan korkup, ateşe girmeden piştim.Ahmed Yesevi k.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here