Rüyada fare ordusu görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada fare ordusu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fare ordusu görmek

# Rüyada fare ordusu görmek eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de eldeki malın zayi olacağına işarettir.
Rüyada fare ordusu görmek ne anlama gelir?
# Saniyen daha fazla mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise erkek ile de tâbir olunur.
Rüyada fare ordusu görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İshâk Bin İbrâhim El-Medînînin tabirinde dünyanın insana yönelmesine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) Hısım ve akrabayı gözetmek , b) Herkese iyilik etmek , c) İnsanların muhabbetini kazanmak.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 825 ( sekizyüzyirmibeş )
Rüyada fare ordusu görmek Beratiye TAŞĞIN tarafından 18.03.2017 – 16:55 tarihinde Hollanda / Almere şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Ebu Hureyre r.a. Medine çarşısına uğrar, çarşıya hâkim bir yerde durur ve:Ey çarşı esnafı! Sizler ne kadar beceriksizsiniz, der.Nedenmiş o, diye sorarlar.Rasulullah’ın mirası bölüştürülüyor, siz burada duruyorsunuz. Gidip payınızı almayacak mısınız?Nerede dağıtılıyor?Mescitte.Çarşı ahalisi koşarak mescide giderler. Ebu Hureyre r.a. orada bekler. Adamlar gittikleri gibi geri dönerler. Ebu Hureyre:Niçin döndünüz, diye sorar.Mescide vardık, içeri girdik, taksim edilen bir şey göremedik, derler.Mescitte hiç kimseyi göremediniz mi?Yoo, gördük. Bazıları namaz kılıyor, bazıları Kur’an okuyor, bazıları da helal ve haram mevzuları üzerinde müzakere yapıyorlardı, derler.Ebu Hureyre r.a.: Yazık size! Hz. Muhammed s.a.v.’in mirası işte budur, der.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here