Rüyada fare tuzağı görmek

Rüyada fare tuzağı görmek

<?php echo

 #   Rüyada fare tuzağı görmek düşman tarafından öldürüleceğinize işarettir. Saniyen misafire yorulur.Bazende iş hayatında gerçekleştirilecek işler sayesinde çok büyük kazanç elde etmeye ve bu sayede tüm maddi sorunlardan kurtulmaya tabir eder.
 #   Rüyada fare tuzağı görmek hanımın ona şaka yapmasına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve para kazanılacağına, uzun ve sağlıklı bir ömrün yaşanılacağına, kişinin hayatında yaşayacağı güzel ve olumlu gelişmelere delalettir.
 #   Rüyada fare tuzağı görmek sevinilecek bir hadise ile karşılaşacağına tabir olunur. Rabian rızkın ve malın ziyade artacağına alâmettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Abdullah El-Esedînin tabirinde rüya sahibinin kalıcı bir gelir, zenginlik ve huzur arayışı içinde olduğuna ve attığı her adımda, aldığı her kararda ve içinde bulunduğu her oluşumda hep bunu gözettiğine yorulur.
 #   Rüyada fare tuzağı görmek geniş ve alçak gönüllü olmaya huzura kavuşmaya sermaye sahibi olacak işçi olarak çalıştığı iş yerinden ayrılarak kendi işini kuracağı ya da ev taşıyacağı şeklinde yorumlar yapılır delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fare tuzağı görmek Hitam OLGAÇ tarafından 29.10.2017 – 00:09 tarihinde Bursa / Harmancık şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5109 – Ebu'd-Derda radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cehennem ehline açlık musallat edilir. Bu, içinde bulundukları azaba eşit dereceye ulaşır. Açlığa karşı yardım talep ederler. Onlara besleyici olmayan ve açlığı gidermeyen darî' (denen dikenli bir ot) verilir. Tekrar yiyecek isterler, bu sefer de boğazda tıkanıp kalan bir yiyecekle imdat edilir. Bu da boğazlarında takılır kalır, ne ileri geçer, ne de geri gelir. Derken, dünyada iken, bu durumda, bir içecekle takılan lokmaları kaydırdıklarını hatırlarlar ve bir içecek talep ederler. Kendilerine demir kancalar bulunan kaplarda kaynar sular verilir. Bu kaplar, yüzlerine yaklaştırılınca, yüzlerini dağlayıp atar. Su karınlarına girince, içerilerini param parça eder. Bu sefer de:"Cehennemin bekçilerini çağırın, ola ki azabımızı biraz hafifletir!" derler. Onları çağırırlar. Onlar gelince:"Size peygamberleriniz bu halleri açıklayan haberleri getirmemiş miydi?" derler. Onlar:"Evet getirmişti, ama dinlemedik" derler. Bunun üzerine, bekçiler:"Siz isteyin durun! Kâfirlerin istekleri burada boşadır!" derler" (Gâfir 50). Cehennemlikler bekçilerden ümidi kesince:"Cehenneme müvekkel melek Mâlik'i çağırın!" derler. (Mâlik gelince):"Ey Mâlik, söyle de Rabbin bizim hakkımızda ölüme hükmetsin!" derler. Mâlik de onlara:"Hayır! Siz burada canlı olarak ebedi kalıcılarsınız!" diye cevap verecek" (Zuhruf 77).Hadisin ravilerinden A'meş rahimehullah der ki: "Bana bildirildi ki, cehennemliklerin Mâlik'e yalvarmaları ile Mâlik'in onlara verdiği cevap arasında bin yıllık zaman geçecektir. Cehennemlikler, bu sefer aralarında:"Rabbinize dua edin, sizin için O'ndan daha hayırlı kimse yok!" diyecekler ve elbirlik şöyle yakaracaklar:"Ey Rabbimiz, bedbahtlığımız bize galebe çalmıştı, biz gerçekten sapıtmış kimselerdik. Ey Rabbimiz bizi bundan çıkar. Eğer yine küfre dönersek artık hiç şüphesiz ki zâlimlerden oluruz" (Mü'minûn 106-107). Rab Teâlâ, onlara: "Cehennemin içine yıkılıp gidin! Bana bir şey söylemeyin!" diyecek" (Mü'minûn 108).Resûlullah devamla dedi ki: "Bu cevap üzerine, cehennem ehli her çeşit hayırdan ümidlerini keserler; hıçkırmaya, nedâmet etmeye, dövünüp yırtınmaya başlarlar."Tirmizi, Cehennem 5, (2589).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here