Ana sayfa F Rüyada fare tuzağı görmek

Rüyada fare tuzağı görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada fare tuzağı görmek

Rüyada fare tuzağı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare tuzağı görmek büyük engellerle karşılaşacağınıza veya bir mesele hakkında kötü bir yardımcıyla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akıbetinizin iyi olacağına ve ölümünüzün şehadetle gerçekleşeceğine işarettir.
# Saniyen küfürlü ve çirkin sözler sarf edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dini inancınızın iyi olacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde nifaktan dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ebeveyninizin hastalanacağına, sonra tekrar iyileşeceklerine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 387 ( üçyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer r.a. şöyle buyurmuştur: “Hesaba çekilmeden önce kendinizi hesaba çekiniz. Amelleriniz mizanda tartılmadan önce siz onları vicdanınızda tartınız. Allah’a arz olacağınız büyük hesap günü için kendinizi salih amellerinizle süsleyiniz. “Hepiniz Allah’a arz olunursunuz. Sizin bir şeyiniz gizli kalmaz.” Ayetini unutmayınız. Şüphesiz kendilerini dünyada muhasebe edenler için ahiret hesabı kolay olacaktır. Dünyada ölçülü yaşayan ve vazifelerini yerine getirenlerin mizandaki sevapları ağır olacaktır. Sadece gerçeğin konulacağı bir mizanın ağır gelmesi kesindir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here