Ana sayfa F Rüyada fare yakmak

Rüyada fare yakmak

45
0
PAYLAŞ

Rüyada fare yakmak

Rüyada fare yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare yakmak o yıl içinde bol miktarda hayır ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dedikodunuzun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağınıza işaret eder.
# Saniyen aynı özellikteki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda bir kadınla evleneceğinize, ondan hayır göreceğinize ve dindar bir evlat sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın bollaşacağına, ancak inancınızın zarar göreceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 137 ( yüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabır, şikâyeti terk edip, Allah’ın takdirine razı olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here