Rüyada fare yiyen yılan görmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada fare yiyen yılan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fare yiyen yılan görmek

# Rüyada fare yiyen yılan görmek sarhoşluk miktarınca korku ve endişeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüklük demektir.
Rüyada fare yiyen yılan görmek ne anlama gelir?
# Saniyen haram yiyen bir kişiyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise maddi zarar göreceğinize işarettir.
Rüyada fare yiyen yılan görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof İbn-İ Haldûnnin tabirinde sıkıntı, hastalık ve darlıktan kurtulmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı bir evlat dünyaya getireceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 469 ( dörtyüzaltmışdokuz )
Rüyada fare yiyen yılan görmek Şahika SOYTAŞ tarafından 12.05.2017 – 23:59 tarihinde Erzurum / Aziziye şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyalık sana yöneldiği zaman sen de vermesini bil. Zira vermek, onu tüketmez. Dünyalık senden yüz çevirdiği zaman yine ver. Çünkü o hal devamlı kalmaz.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here