Ana sayfa F Rüyada fare zehiri içmek

Rüyada fare zehiri içmek

37
0
PAYLAŞ

Rüyada fare zehiri içmek

Rüyada fare zehiri içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare zehiri içmek üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar… Bazı rüya yorumcularına göre de on vech ile tâbir olunur: a) Baht , b) Devlet , c) Riyaset , d) Mal , e) Zevce , f) Hizmetçi , g) İzzet , h) İkbâl , ı) Mertebe , i) Emrin yerine getirilmesi.
# Saniyen aynı kadının akrabalarıyla dost olacağınıza veya işinizin kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kinci bir kimse tarafından büyük zararlar göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya öfkeleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için inancınızın zayıf olduğuna işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 32 ( otuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bütün pop şarkılarının üçte biri uyuşturucu, alkol ve sigaradan bahsetmektedir. Popüler müziğin bazı türlerinde ise alkol ve uyuşturucu daha fazla yer almaktadır. Bu bulgulara Pittsburgh Üniversitesi'nden Amerikalı bir araştırma grubu 2005 yılının en popüler 279 şarkısını inceleyerek ulaşmıştır. (Archives of Pediatrics & Adolescent Medicine)Popüler müzik şarkılarının muhtevasına dâir araştırmanın ortaya koyduğu gibi, 15–18 yaş arası gençlerin günde ortalama 2,4 saat müzik dinledikleri tespit edilmiştir. Bu kadar çok dinlenen şarkılarla uyuşturucu ve alkol arasındaki bağlantı, dünya gençliğinin nasıl bir tehditle karşı karşıya kaldığını ortaya koymuştur. Zîrâ 279 şarkının 116'sının (% 41,6) doğrudan uyuşturucuyla ilgisi var ve çoğunda bizzat uyuşturucu zikredilmektedir. Rap müziğinin yüzde 77'sinde, hiphopların yüzde 20'sinde yine doğrudan alkol ve uyuşturucudan bahsedilmektedir. Uyuşturucunun yanı sıra şarkıların çoğunda yine alkol ve marihuana (esrar) ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca alkol ve uyuşturucunun konu edildiği şarkılarda parti, cinsellik, clique veya şiddet gibi konular da ağırlıklı olarak işlenmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here