PAYLAŞ

Rüyada farenin doğum yaptığını görmek gördüğünüz böğür miktarınca kadın sahibi olacağınıza işarettir. Saniyen kaderde oluşacak büyük değişiklileri haber verir.. Bazende yaşama, ev hayatına, evin rızkına, kişinin şansına ve kısmetine işaret eder.
Rüyada farenin doğum yaptığını görmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına delalet eder.

Rüyada farenin doğurması kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, hasta ise bakacağına kazancının sürekli artacağına alamet eder.

Rüyada farenin elbise yemesi makamının ve itibarının yükseleceğine, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, güleceğine, eğleneceğine keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine onu doyasıya yaşayacağına mutluluğu yakalayacağına işaret etmektedir.
Rüyada farenin eşyaları yediğini görmek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına yükseleceğine ve işlerinin açılacağına zor günler geçirileceğine tabir olunur.
Rüyada farenin et yediğini görmek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine kişinin isteklerine nail olacağına hal hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına hasretlerin biteceğine dertlerin sonlanacağına işaret etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada farenin doğum yaptığını görmek Afiyet CANİK tarafından 26.01.2018 – 13:29 tarihinde Giresun / Tirebolu şehrinden soruldu.