Ana sayfa F Rüyada farenin et yediğini görmek

Rüyada farenin et yediğini görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada farenin et yediğini görmek

Rüyada farenin et yediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada farenin et yediğini görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu yanlışları atılacak hatalı adımlara işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir iş konusunda çıkmaza gireceğinize, şaşkınlık yaşayacağınıza ve çareler arayacağınıza işarettir.
# Saniyen üzüntü ve sıkıntıya  işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sabit bir görüşünüz olmadığına veya başkalarıyla ilişkilerinizde güvensizlik yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya çocuğunuzun karnınızda öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Cehalet , b) Kibir , c) Günah… Bazı kere de bu rüya , günahla beraber naz etmeye delalet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 313 ( üçyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aşk bir güneşe benzer, âşık olmayan gönül, bir katı taşa benzer.Yunus EmreÂşık olamayan âdem, yemişsiz ağaca benzer.Yunus EmreÂşıkların en kanaatkârı bile sevdiğinden ziyade sevilmek ister.Cenap Şahabeddin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here