Rüyada farenin kulak ısırması

21
0
PAYLAŞ

Rüyada farenin kulak ısırması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada farenin kulak ısırması

# Rüyada farenin kulak ısırması rüya sahibinin zarar göreceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı işlerin halli için bir ihtardır.
Rüyada farenin kulak ısırması ne anlama gelir?
# Saniyen zor ve meşakkatli işlere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise aile içinde kavgalara ve geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder.
Rüyada farenin kulak ısırması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof İbn-İ Kurtubî Abdullah Bin Hasennin tabirinde bol miktarda nimet bulacağınıza ve abanın güzelliğince menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için acizlik, korkaklık, tenbellik ve zayıflığa delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 817 ( sekizyüzonyedi )
Rüyada farenin kulak ısırması Muhammer UYANIK tarafından 29.02.2017 – 01:02 tarihinde Muğla / Ortaca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her arzu ettiğini yiyenlerin, ibadetlerinin tadını duyması mümkün değildir.Süleyman Dârâni

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here