Rüyada farenin kulak ısırması

Rüyada farenin kulak ısırması

<?php echo

 #   Rüyada farenin kulak ısırması bazı tanıdıklarınızla tekrar görüşeceğinize işarettir. Saniyen rüya sahibinin, ibadetlerini yerine getirmeye başlayacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine yorumlanır.Bazende rüya sahibi için, istediği her işi başarabilme gücünü kendinde bulmaya ve bu gücü derinden hissetmeye delalet eder.
 #   Rüyada farenin kulak ısırması yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel davranışları olan, ahlaklı, efendi, samimi, sıcakkanlı, büyükle büyük, küçükle küçük olacak kadar alçakgönüllü, herkesin yardımına koşan, yaşlılara hürmet eden, küçüklere sevgi gösteren, onları koruyup kollayan bir kişinin varlığına delalet eder.
 #   Rüyada farenin kulak ısırması bal ve şeker gibi tatlı ise, piyasanın pahalılığına işarettir. Rabian yediğiniz miktar kadar malınızın başkasına geçeceğine işarettir.
 #   Ünlü Filozof Ebû Osman Magribînin tabirinde rüyasında badana yaptığını gören kişi geçmişinde yaşadığı şeyleri unutmak istiyor ve bu nedenle hayatında yeni ve temiz sayfalar açma niyeti taşıyor demektir.
 #   Rüyada farenin kulak ısırması rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı her zaman çevresince el üstünde tutulup iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve sorunlardan ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşmeye ve büyük bir parasızlık çekmeye aksiliklerin üst üste gelmesinin yanı sıra sağlık açısından da sorunların kişiyi zayıf düşüreceğini delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada farenin kulak ısırması Gülüm TANRIKULU tarafından 01.07.2017 – 01:45 tarihinde Ardahan / Posof şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İkinci bin yılın yenileyicisi İmam-ı Rabbanî k.s. hazretleri, Ashab-ı Kiram hakkında ihtilafa düşen ve yer yer ağır sözler edenleri şöyle uyarmaktadır:“Ashab-ı Kiram arasında geçmiş olan çekişmeleri ve savaşları güzel yönlere hamletmek ve yormak gerekir. Bunlarla ilgili nefsimize uymaktan ve taraf tutarak konuşmaktan çekinmek lazımdır. Ehl-i Sünnet ve’l-Cemaat âlimlerinin de ifade ettiği gibi sahabiler arasındaki ihtilaflar içtihada ve yorum farklılığına dayanmakta olup, şahsi istek ve arzuları için ortaya çıkmış değildir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here