Ana sayfa F Rüyada farenin kulak ısırması

Rüyada farenin kulak ısırması

46
0
PAYLAŞ

Rüyada farenin kulak ısırması

Rüyada farenin kulak ısırması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada farenin kulak ısırması o kimse için dünyevi ve uhrevi hüsrana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dost ve düşmandan güvende kalacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen insanların kötülüğünü söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hem zor hem kolay işlerden rahatlıkla sıyrılan cesur kimseye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız anlamına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için doğacak çocuğunuzun İslamı benimsemeyeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 362 ( üçyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Evi hırsızlar tarafından soyulmuş olan bir kadın, Kanuni Sultan Süleyman'a gelerek şikâyette bulunur. Padişah kadını dinledikten sonra ona şöyle sorar: "Hırsızların evini soyduğunu duymayacak kadar da insan derin uyur mu?" Evi soyulan kadın, Padişah'ın sorusuna şu ilginç cevabı verir: "Biz sizi uyanık bildiğimiz için o kadar derin uykuya dalmıştık."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here