Rüyada fareye ellemek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada fareye ellemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fareye ellemek

# Rüyada fareye ellemek hizmetçinin ölümüne işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatınızda verdiğiniz kararları ve planlarınızı tekrar kontrol etmenin ve en kısa sürede ciddi bir toplantı yapmanız gerektiğinin bir göstergesidir.
Rüyada fareye ellemek ne anlama gelir?
# Saniyen üzüntü ve gözyaşına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise oldukça aşağılık bir düşmanınız olacağına işarettir.
Rüyada fareye ellemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Necîbüddîn Mütevekkilnin tabirinde ölümüne delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim tahsil edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 758 ( yediyüzellisekiz )
Rüyada fareye ellemek Selışık KOCASARAÇ tarafından 25.09.2017 – 07:41 tarihinde Fransa / Le Mans şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami bir gün, talebeleri ile birlikte, gayet dar bir sokaktan geçiyorlardı. Hazret-i Bâyezîd, karşıdan bir köpeğin gelmekte olduğunu gördü ve geri çekilip köpeğe yol verdi. Talebelerinden birinin hatırına şöyle geldi: "İnsanoğlu hayvanlardan şereflidir. Hem bizim üstadımız, Sultân-ül-Ârifîndir. Hem de etrafındakiler onun, her biri çok kıymetli sadık talebeleridir. Bütün bunlara rağmen, üstadımız bu köpeğe yol vermesinin hikmeti acaba nedir?" Bunun üzerine Bâyezîd buyurdu ki: "Şu köpek, hâl lisanı ile bana dedi ki; "Sana Sultân-ül Ârifîn olmak hil'atini ve bana da köpeklik postunu giydirdiler. Bunun tersi de olabilirdi." Bunun üzerine ben ona yol verdim." Buyurdu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here