Ana sayfa F Rüyada fareye ellemek

Rüyada fareye ellemek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada fareye ellemek

Rüyada fareye ellemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fareye ellemek korkulardan güvende olacağınıza, dini ve dünyevi hacetlerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakın zamanda, tecrübeli ve açık görüşlü bir kimseyle tanışacağınıza işaret eder.
# Saniyen mal ve ihtişam kazanacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kaldırdığınız ağırlık miktarınca üzüntü ve sıkıntıyla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için ferahlık, sevinç ve bu gibi yerlerde kadınların toplanmasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlık durumunuzun iyi olduğuna veya olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 859 ( sekizyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4371 – Abdurrahman İbnu Habbab radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ceyşü'l-Usre'yi techiz ederken şahid oldum. Osman İbnu Affan radıyallahu anh kaltı ve:"Ey Allah'ın Resûlü! dedi, yüz deve çuluyla, semeriyle Allah rızası için bağış olarak bendendir!"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ordu için bağış yapmaya tekrar teşvikte bulundu. Osman yine kalkıp:"Ey Allah'ın Resûlü! Çuluyla semeriyle ikiyüz deve Allah rızası için bendendir!" dedi. Sonra Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ordu için bağışta bulunmaya yine teşvikte bulundu. Osman tekrar kalktı ve:"Ey Allah'ın Resûlü! dedi. Benden üçyüz deve çuluyla, semeriyle Allah rızası için bağışımdır!"Abdurrahman der ki: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı minberden inerken gördüm, hem iniyor, hem de:"Bu hayırdan sonra, Osman'ın yapacağı kötü amel aleyhine olmaz!" diyordu."Tirmizi, Menakıb, (3701).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here