Rüyada fareye et vermek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fareye et vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fareye et vermek

# Rüyada fareye et vermek çok fazla helal mal toplayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de biriyle aranızda husumet çıkacağına işarettir.
Rüyada fareye et vermek ne anlama gelir?
# Saniyen beyhude yere para harcayacağına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yakında taşınacağınızı yeni arkadaşlar kazanacağınızı belirtir.
Rüyada fareye et vermek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Ebû CaFer Ahmednin tabirinde düşmanınıza galip geleceğinize ve işinizin düzene gireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizin iman yönünden zayıf olduğuna işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 463 ( dörtyüzaltmışüç )
Rüyada fareye et vermek Memo EVREN tarafından 01.08.2017 – 15:10 tarihinde Aydın / Nazilli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Materyalist öğretmen, öğrencisine: Söyle bakalım, demiş. Allah nerede? Eğer bilirsen portakal vereceğim. Öğrencinin cevabı şu olmuş: Siz bana O'nun olmadığı yeri gösterin, ben size bahçe dolusu portakal vereyim.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here