PAYLAŞ

Rüyada fareye yardım etmek gücünüzü ve saygınlığınızı yitireceğinize işarettir. Saniyen çok iyidir.. Bazende işle ve eğitimle alakalı güzel haberler almak demektir.
Rüyada fareye yardım etmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına beyaz ise güzel bir haber alınacağına rızkın ve kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada fareye taş atmak sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk bereket ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına işlerin kara geçeceğine çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada fareye ellemek iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına haybeye para ve zaman harcayacağına geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına delalettir.
Rüyada fareye dönüşmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına daha iyi bir eve çıkılacağına herkesin istediği şeye kavuşacağına aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine delalettir.
Rüyada fareye sarılmak iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine alamet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada fareye yardım etmek Dilcan SARAÇLAR tarafından 04.03.2018 – 16:10 tarihinde Kayseri / Pınarbaşı şehrinden soruldu.