Ana sayfa F Rüyada fareye yardım etmek

Rüyada fareye yardım etmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada fareye yardım etmek

Rüyada fareye yardım etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fareye yardım etmek işe yaramayan çirkin sözler söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de idam edileceğine işarettir.
# Saniyen maddi durumunuzun düzeleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise adil bir yönetici, zengin bir şahıs ya da büyük bir alimle ülfet kuracağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; şansa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle tartışacağınıza ve ona öfkeleneceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 64 ( altmışdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şerlileriniz başınıza musallat edilmeden önce iyiliği emredip, kötülükten sakındırın. Şerlileriniz başınıza geçtikten sonra hayırlılarınız onlara beddua etse de, dualarına icabet edilmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here