Ana sayfa F Rüyada fareyi öpmek

Rüyada fareyi öpmek

28
0
PAYLAŞ

Rüyada fareyi öpmek

Rüyada fareyi öpmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fareyi öpmek beş veçhe ile tâbir olunur: a) Halife , b) Büyük imam , c) İman , d) İslâm , e) Müminlere emn ve eman Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve büyüklük kazanacağınız bir işe yorumlanır.
# Saniyen rüya sahibinin sürekli kendisinden beklenti içinde olan insanlarla yaşadığını ve üzerindeki baskının sorumluluğun artmasıyla kendisini mutsuz depresif hissettiğini manevi olarak zayıfladığını işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise durumunuzun değişeceğine işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda işinizin ve durumunuzun iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mutluluk ve başarıya işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 446 ( dörtyüzkırkaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sehl b. Abdullah (k.s) imanın kemalinin ilme, ilmin kemalinin de Allah korkusuna bağlı olduğunu söylemiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here