Rüyada fareyi öpmek

Rüyada fareyi öpmek

<?php echo

 #   Rüyada fareyi öpmek haram yiyen bir kişi hakkında haber işiteceğinize işarettir. Saniyen boş inançlarınız olduğuna yorumlanır.Bazende geleceğinizi garanti altına almak amacıyla bazı tedbirler alabilirsiniz.
 #   Rüyada fareyi öpmek eğer o şehir harap ise meydana çıkacak bir harbe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibi kişinin hayatı ile ilgili yapmak istediği değişikliklere tabir edilir.
 #   Rüyada fareyi öpmek damarın bozukluğu da yine o kişinin bozukluğuna işarettir. Rabian onun yolunu izleyeceğinize ve kefenini çıkardığınız kimse alimse ilme ağırlık vereceğinize, zenginse malınızı artıracağınıza işarettir.
 #   Ünlü Düşünür Sultân-Üt-Târikîn Nâgûrînin tabirinde rüya sahibi içmeye ayranı olmasa dahi çeşmeye atla giden yani aslında ekmek bile bulmakta güçlük çekiyorken yine de lüksünden ödün vermeyen kişi olarak tasvir edilir.
 #   Rüyada fareyi öpmek geçici ama kişiyi bir müddet sıkıntıya sokacak olayların peş peşe geleceğini uzun zamandır görmediği ve çok özlediği bir kişiyi düşünüyor hayırlı ve bilge kimselerle karşılaşmaya işlerin delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fareyi öpmek Alpsü GÖKCE tarafından 04.10.2017 – 01:21 tarihinde Aksaray / Aksaray şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

210 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular: "Allah'ın en çok sevdiği yerler mescidlerdir. Allah'ın en ziyade nefret ettiği yerler de çarşı ve pazarlardır."Müslim, Mesâcid 288, (671).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here