Rüyada fareyi öpmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada fareyi öpmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fareyi öpmek

# Rüyada fareyi öpmek herkese karşı iyi olacağınıza, kimse hakkında art niyet taşımayacağınıza ve herkesin hacetini reva edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kaybolan veya zayi olan bir şey için boş yere emek sarf edeceğinize işarettir.
Rüyada fareyi öpmek ne anlama gelir?
# Saniyen iyi bir yere yolculuğa alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise keder, sevinç ve ferahlık evidir.
Rüyada fareyi öpmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Fudayl Cemâli Fudayl Bin Ali Cemâlînin tabirinde ucuzluk ve bolluğa, zafer ve müjdeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı şekilde tabir olunur: a) Zevk ü şevk , b) Mal , c) Riyaset , d) Evlat , e) Şecaat , f) Haramdan sakınmak…
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 633 ( altıyüzotuzüç )
Rüyada fareyi öpmek Destan YÜZBAŞIOĞLU tarafından 02.10.2017 – 00:55 tarihinde Kayseri / Sarıoğlan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1814 – Hz. İbnu Abbâs radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm üzüntü sırasında şu duayı okurdu: "Halim ve azim olan Allah'tan başka ilah yoktur. Büyük Arş'ın Rabbi olan Allah'tan başka ilah yoktur. Kıymetli Arş'ın Rabbi, arzın Rabbi, Semâvât'ın Rabbi olan Allah'tan başka ilah yoktur."Buhâri, Daavât 27, Tevhid 22, 23; Müslim, Zikr 83, (2730); Tirmizi, Daavât 40, (8431); İbnu Mâce, Dua 17, (3883).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here