Rüyada fareyi serbest bırakmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada fareyi serbest bırakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fareyi serbest bırakmak

# Rüyada fareyi serbest bırakmak bir âyet-i kerimenin işaretince yemine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi ve kazançlı günleri belirtir.
Rüyada fareyi serbest bırakmak ne anlama gelir?
# Saniyen dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zevce , b) Hizmetçi , c)Mal , d) İtibarın yüce olması. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine işarettir.
Rüyada fareyi serbest bırakmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Abdülbâkî El-Ensârînin tabirinde bir topluluğun dini inançlar konusunda sorun yaşayacağına ve bu yüzden size itaat edeceklerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilme ve ilmin eserine tâbi olmaya delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 798 ( yediyüzdoksansekiz )
Rüyada fareyi serbest bırakmak Farik ERDEM ÖZCAN tarafından 17.11.2017 – 07:00 tarihinde Şanlıurfa / Halfeti şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1864 – Esmâ İbnu'I-Hakem el-Fezâri radıyallâhu anh anlatıyor: "Hazreti Ali'yi dinledim, şöyle demişti: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'dan bir hadis dinledim mi, Allah Teâlâ Hazretlerinin faydalanmamı dilediği kadar ondan istifade ediyordum. Şayet bir adam O'ndan hadis rivâyet edecek olsa gerçekten duydun mu diye yemin ettiriyordum. Yemin edince onu tasdik edip rivâyetini kabul ediyordum."Hz. Ebu Bekri's-Sıddik radıyallâhu anh bana şu hadisi rivâyet etti ve bu rivâyetinde Ebu Bekir doğru söyledi: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı dinledim, demişti ki: "Günah işleyip arkasından kalkıp abdest alarak iki rekât namaz kılan sonra da AIIah Teâlâ Hazretlerine tövbe eden her insan mutlaka mağfiret olunur." Sonra da şu ayeti okudu. (Meâlen): "Onlar fena bir şey yaptıklarında veya kendilerine zulmettiklerinde Allah'ı zikrederler, günahlarının bağışlanmasını dilerler. Günahları Allah'tan başka bağışlayan kim vardır? (Al-i İmrân 135).Tirmizi, Tefsir Al-i İmran, (3009); Ebü Dâvud, Salât 361, (1521) İbnu Mâce İkâmetu's-Salât 193, (1395).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here