Rüyada farklı göz görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada farklı göz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada farklı göz görmek

# Rüyada farklı göz görmek dünya ve ahiret makamına sahip olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ahlakınızın güzel olduğuna işarettir.
Rüyada farklı göz görmek ne anlama gelir?
# Saniyen Yahudilerin dinine meyledeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise etrafındakiler tarafından eli açık kimse olarak tanınıyor demektir.
Rüyada farklı göz görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Ali Bin Ahmed El-Yezdînin tabirinde  ailevi anlaşmazlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendisinin boğazlandığını görmek, zulme uğramaya işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 902 ( dokuzyüziki )
Rüyada farklı göz görmek Günğör DANİŞ tarafından 21.11.2017 – 09:32 tarihinde Burdur / Kemer şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şakik-i Belhi’ye:İnsanları hangi şey helak eder? diye sorulmuştu. Cevaben;İnsanları iki şey helak eder: Biri, tövbe ederim diyerek günah işlemeleri, diğeri de, ileride tövbe ederim diye tövbeyi geciktirmeleri…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here