Ana sayfa F Rüyada farklı göz görmek

Rüyada farklı göz görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada farklı göz görmek

Rüyada farklı göz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada farklı göz görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören evli ise hamileliğine yorumlanır.
# Saniyen beş vech ile tâbir olunur: a) Küçük evlât , b) Kız evlât , d) Dost ve arkadaş , c) Erkek kardeş , e) Kız kardeş… Bazı rüya tabirlerinde ise zor günler geçirecek ve bu zorluklar sizi çok üzecek demektir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda çocuğunuzun hırsız olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın bollaşacağına, ancak inancınızın zarar göreceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 722 ( yediyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendisini çok seveni, Hak da sevmez, halk da sevmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here