Rüyada farklı göz görmek

Rüyada farklı göz görmek

<?php echo

 #   Rüyada farklı göz görmek cesur bir hizmetkar edineceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin malının ve parasının ziyan olacağı, işlerinin ters gideceği, karşısına da başarılarının azalmasına ve kazancının düşmesine neden olacak aksiliklerin çıkacağı anlamına gelir.Bazende hiç tehlikeye, belaya, kazaya bulaşmayacak, cebi parasız, evi nimetsiz, yüreği sevgisiz kalmayacak demektir.
 #   Rüyada farklı göz görmek onun yolunu izleyeceğinize ve kefenini çıkardığınız kimse alimse ilme ağırlık vereceğinize, zenginse malınızı artıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işleri pürüzsüz yapmaya delâlet eder.
 #   Rüyada farklı göz görmek servet afiyet huzur ve sükuna yorumlanır. Rabian üzüntü, sıkıntı, telaş ve eksikliğe işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Muhammed Er-Râsibînin tabirinde rüyayı gören kişinin, hayatındaki bazı konular yüzünden sıkıntı içinde olduğunu, ister istemez üzüntü duyacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine ya da daha farklı yollarla kendisini koruyacağına, artık daha dikkatli davranacağına ve böyle
 #   Rüyada farklı göz görmek nazarlara gelmeye hızlanacağına işinin de rüya sahibinin doğru olmayan birine sırtını dayamasına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada farklı göz görmek Rime MÜEZZİNOĞLU tarafından 27.08.2017 – 14:37 tarihinde Fransa / Grenoble şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gönülde ilahi aşk olmayınca lisandaki zikrin kıymeti de olmuyor, faydası da. Aşksız geçirilen bir ömür heba edilmiş demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here