Ana sayfa F Rüyada farz namazı kıldığını görmek

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada farz namazı kıldığını görmek bir kadından gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir.
# Saniyen bir alimden destek alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  basiretinizin zayıflayacağına işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için ülfet ve muhabbete rızka neşeye güzel elbiselere bekâr kızla evlenmeye ve ondan doğacak çocuğa yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için her türlü iyi veya kötü şey söze yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 868 ( sekizyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yeryüzü renkli taşlarla doludur ama pek azı boyunlara kolye olur.İman ve fazilet sahibi insanlar da, kıymetli taşlar gibi yeryüzünde pek az bulunan çok değerli varlıklardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here