Rüyada farz namazı kıldığını görmek

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

<?php echo

 #   Rüyada farz namazı kıldığını görmek hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen anlaşma yapılacağının ve kişinin bu anlaşma neticesinde bir işin başına geçeceğinin yahut müdürlük seviyesine yükseleceğinin ifadesidir.Bazende bir tanıdığın haksız yere suçlanmasına, hiç sebep yokken üzüleceği durumlar ve hakaretlere maruz kalması anlamındadır.
 #   Rüyada farz namazı kıldığını görmek sahip olduğunuz mallarınızı kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadın olsun erkek olsun herkes için hayırdır.
 #   Rüyada farz namazı kıldığını görmek helâl bir mala veya helâl mirasa işarettir. Rabian oldukça sağlıklı olduğunuza veya olacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Alim Hatîb-İ Bağdâdî Ahmed Bin Ali El-Bağdâdînin tabirinde cam hayırlı işler anlamına gelir.
 #   Rüyada farz namazı kıldığını görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde iş hayatında çok büyük ve ses getiren başarılara imza atacağına ve bu şekilde hem toplum hem de iş dünyası içinde saygın zor zamanlarında elinden tutan yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan kötü durumlar yüzünden çok sıkıntılı günler geçireceğine kendi yaptıklarını her zaman doğru kabul eden ve eleştirilere kulak asmayan vurdumduymaz bir kişiliğe delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada farz namazı kıldığını görmek Gülleman DEVELİ tarafından 18.03.2017 – 13:09 tarihinde Ankara / Kızılcahamam şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uteybe'nin azadlı kölesi Sehl, annesinin ve amcasının himayesinde bir yetim olup, İslam’ı kabulünden önce, Hıristiyan’dı ve de İncil okurdu. Sehl o günlerine ait bir hatırasını şöyle anlatıyor:“Amcamın İncil’ini alıp okurken, bir yaprağı çevireceğim sırada, yazısı hoşuma gitmedi. Yaprağı elimle yokladığım zaman, bir yaprağın diğerine yapıştırılmış olduğunu gördüm. Yaprağı birbirinden ayırınca, içinde Muhammed Aleyhisselâm’ın sıfatlarını şöyle yazılı buldum:“O ne kısa, ne de uzun boyludur. Beyaz tenlidir. İki bölük hâlinde örgülü saçlıdır. İki omzunun arasında peygamberlik mührü vardır. Çoğu zaman, dizlerini dikip iki elini kavuşturarak oturur. Sadaka kabul etmez. Merkebe ve deveye biner. Davar sağar. Eskimiş gömleği giyer. Böyle yapan kişi kibirden uzak olur, işte o böyle yapar. O İsmail’in soyundandır. Kendisinin ismi Ahmed’dir!”Kendisinin sıfatlarını buraya kadar okuyup bitirdiğim zaman amcam geldi. Yapışık yaprakları ayırdığımı görünce, beni dövdü ve: “Şu yaprağı açmak, okumak senin neyine gerek?” dedi.Ben: “Onun içinde Ahmed Peygamber’in sıfatları var” dedim.Amcam: “O artık bundan sonra gelmeyecektir” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here