Rüyada farz namazı kıldığını görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada farz namazı kıldığını görmek

# Rüyada farz namazı kıldığını görmek kimsenin size yardım etmeyeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir sırrınızın ortaya çıkacağına işarettir.
Rüyada farz namazı kıldığını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen güzel ve geçimsiz bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanlığında hileye başvuran hırsıza delâlet eder.
Rüyada farz namazı kıldığını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Celâleddîn Mahallînin tabirinde bunun, kendinizi tanımaya ilişkin bir hatırlatma olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlar için fakirleşeceğinize, üzüleceğinize ve kötü bir iş yaparak rezil olacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 5 ( beş )
Rüyada farz namazı kıldığını görmek Sezen BİLGİR tarafından 23.10.2017 – 17:32 tarihinde Hollanda / Amsterdam şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1773 – Hz. Aişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaza iftitah tekbiri ile başlayınca şunu okurdu:"Subhâneke Allahümme ve bi-hamdike ve tebârekesmüke ve teâlâ ceddüke ve lâ ilâhe gayruke. (Allah'ım seni her çeşit noksan sıfatlardan takdîs ederim, hamdim sanadır. Senin ismin mübârek, azametin yücedir, senden başka ilah da yoktur)."Tirmizî, Salat 179, (243); Ebû Dâvud, Salat 122, (776); İbnu Mâce, İkâmeti's-Salat 1, (804).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here