Ana sayfa F Rüyada fasulye almak

Rüyada fasulye almak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye almak

Rüyada fasulye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye almak dünya malına düşkün olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de katı kalpli bir ortağa sahip olacağınıza, ama onun sayesinde işlerinizin düzene gireceğine işarettir.
# Saniyen size yöneltilen ithamları delil kabul edip, tarafların aleyhinde kullanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şehitlik derecesine ulaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda insanların mallarını iyi ve kötü günde harcayan emin kişiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalanacağınıza, aynı rüyada bu rengi yıkayıp temizlediğinizi görmek, iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 85 ( seksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5876 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Bir adam ölmüştü, diğer biri, Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın işiteceği şekilde onun için şöyle söyledi: "Cennet mübarek olsun!" Resülullah aleyhissalâtu vesselâm sordu:"Nereden biliyorsun? Belki de o mâlâyâni konuştu veya kendisini zengin kılmayacak bir miktarda cimrilik etti!"Tirmizi, Zühd 11, (2217).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here