Rüyada fasulye almak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye almak

# Rüyada fasulye almak sözünün dinlenmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  akrabalarınızın sizden şikayetçi olacaklarına işarettir.
Rüyada fasulye almak ne anlama gelir?
# Saniyen helal rızk elde edeceğinize ve malınızın artacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızkınızın azalacağına ve durumunuzun kötüleşeceğine işarettir.
Rüyada fasulye almak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Abdullah Bin Muhammed Bin Askernin tabirinde halk içinde şeref ve itibar göreceği bir ilme delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya işlerinin yüzünüze kapanacağına veya dindar biriyseniz, yapacağınız bir işte çıkmaza gireceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 553 ( beşyüzelliüç )
Rüyada fasulye almak Şen ÇEPNİ tarafından 13.05.2017 – 15:58 tarihinde Rize / İkizdere şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Abdullah bin Mübarek, bir rahibe:Bayramınız hangi günde? diye sormuş ve şu cevabı almış:"Allah’a asi olmadığımız her gün bayramımızdır" demiş.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here