PAYLAŞ

Rüyada fasulye çubuğu görmek helal mala ve geniş rızka delâlet eder. Saniyen meyveler içinde en güzellerinden biridir.. Bazende bu durum kişi için ilk zamanlar kötü gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda onun hayrına olduğunu anlamasıyla iç huzura ereceğine alamet eder.
Rüyada fasulye çubuğu görmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada fasulye dağıtmak çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada fasulye dikmek diyanet rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına kişinin moraline sağlığına ve huzuruna kavuşacağına işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.
Rüyada fasulye ekildiğini görmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.
Rüyada fasulye hasadı ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine dertlerin başlayacağına sorunlardan borçlardan hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına yorulmaktadır.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada fasulye çubuğu görmek Körpe HACILAR tarafından 06.01.2018 – 11:49 tarihinde İzmir / Çiğli şehrinden soruldu.