Ana sayfa F Rüyada fasulye çubuğu görmek

Rüyada fasulye çubuğu görmek

41
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye çubuğu görmek

Rüyada fasulye çubuğu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye çubuğu görmek yakaladığınız miktar kadar bir kadından mal ve rızk elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın fazlıyla günahlarınızın bağışlanacağına işarettir.
# Saniyen haram mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan yere yemin edeceğinize ve verdiğiniz sözün aksini yapacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlara iyiliği emredeceğinize ve emanetleri sahiplerine teslim edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 543 ( beşyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kur’an, bütün hukuk esaslarına kaynak olabilecek zengin bir muhtevaya sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here